Sunday, August 10, 2008
Мислам дека во еден од претходните постови, бев доволно јасен околу моето мислење за новиот Star Trek филм. Денеска се појавија четири нови постери (кои ја комплетираат сложувалката лево, кликни за поголема верзија) за филмов кои се делеле на овогодинешниот VegasCon. Ајде да бидеме реални, кој ги препозна ликовите на постерите? Така и си мислев. На постерите се Сулу, Скоти, МекКој и Чехов.

Ете уште една работа ми ја докажа поентата дека новиот Star Trek филм е лоша идеја. Можеа бар да одат со Пол МекГилион како Скоти колку да не биде ептен катастрофален кастингот.

Патем, има нови скриншоти од Star Trek Online, ќе ги објавам кога ќе ги има со подобар квалитет, сега за сега клик тука.

Labels:

 
автор: Бојан Николов @ 8/10/2008 07:28:00 PM |


2 Comments:


At 3:19 PM, August 18, 2008, Anonymous Anonymous

Epten bi sakala da vidam RSS dugme na blogov...

Thx